Centrale sterujące

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Centrala BFT THALIA LIGHT

  575,00 

  Zastosowanie: centrala sterująca z wyświetlaczem dla jednego lub dwóch siłowników elektromechanicznych 24V do bram skrzydłowych.

  Napięcie zasilania : 230V jedna faza
  Napięcie zasilania silników: 24Vdc 180W max każdy
  Główne cechy: standardowe, kolorowe i ponumerowane listwy zaciskowe, uproszczone programowanie za pomocą wyświetlacza i zintegrowanego 2-kanałowego odbiornika, innowacyjna technologia D-Track, spowolnienie podczas otwierania i zamykania oraz elektroniczne samouczenie AUTOSET
  Główne funkcje: funkcja automatyczna (Ar,Ac) , zamknięcie po foto, funkcja furtki, funkcja deadman
  Kompatybilność: LIBRA C MA, LIBRA, LIBRA R, LIBRA MA R

 • CAME ZF1N Centrala sterująca z obudową

  510,00 

  Centrala sterująca ZF 1N
  Centrala ZF-1N firmy Came to urządzenie do sterowania siłownikami bram skrzydłowych z serii FAST, FERNI, ATI, KRONO, AMICO, AXO, zasilanych zmiennym napięciem 230 V. Całkowita moc podłączonych silników nie może jednak przekraczać 320 W. Urządzenie posiada wbudowany jednokanałowy dekoder radiowy i zasilana jest napięciem 230 V AC. Wszystkie połączenia chronione są przez bezpieczniki. Wejście do centrali jest chronione przez bezpiecznik 5 A podczas, gdy bezpiecznik 3,15 A jest odpowiedzialny za ochronę niskonapięciowych sterowań (24 V).

 • Promocja!

  Centrala NICE ROA37

  Original price was: 590,00 zł.Current price is: 560,00 zł.

  Centrala sterująca ROA37 do napędów ROBO500 / THOR1500 KIT / RO300 (Rokit) ze zintegrowanym radioodbiornikiem działającym z jedną z następujących dróg radiowych: FLO/FLOR/ONE/SMILO/NICEWAY/INTI.

  Wyjścia siłownika 230V

Koniec

Koniec